Výlet do Barochova

V pátek odpoledne jsme se od školní družiny vydali na první zobáčí výlet v tomto roce. Do Barochova jsme dorazili okolo půl sedmé a rovnou  jsme se šli ubytovat do pokojů. Poté co jsme si odpočinuli z cesty jsme se šli podívat na vojenský vrtulník, který jsme si mohli prohlédnout i  uvnitř a na chvíli si vyzkoušet jaké by to bylo být vojákem. Mezi tím se pro nás připravovali buřty na grilu. Po večeři jsme šli na tajuplnou procházku, kde na nás čekalo překvapení. Zjistili jsme jaká bude celoroční hra a Zobáci si vylosovali figurku, jejíž barva znamenala v jakém je kdo družstvu. Pak jsme si vypustili lampionek štěstí, který nám naštěstí neuhořel. Tím jsme zakončili pátek.

       Sobotu jsme začali vydatnou snídaní , a později jsme se vydali hledat kešku podle GPS navigace. Keška se nacházela asi jeden kilometr od areálu, přesto Terezce neunikla. Poklad byl ukryt v pařezu , prohlédli jsme si ho  a každý dostal za hledání odměnu.
        Dopoledne pokračovalo v lanovém centru. Děti byly nejdříve proškoleny. Poté dostaly postroj a mohly se vrhnout s Bájou a instruktorem na lana .Větší děti šly na vysoká lana a menší zobáčci šli na nízká lana.
         Když jsme se dostatečne unavili následoval mňamózní oběd. Pak jsme si šli zajezdit na koníky a prohlídnout stáje areálu.  Po projížďce jsme si zabalili a postupně se s Barochovem loučili . Okolo páté jsme vyrazili na vlak do Prahy.
        Děti zažily spoustu zážitků a my doufáme že z nich mají dobrý pocit tak jako my :-)